صادرات و واردات مواد و ادوات صنعت شیلات

صنعت شیلات و آبزی‌پروری دارای تفاوت‌های اساسی با سایر صنف‌های تولیدی است. آبزیان علاوه بر نیازهای غذایی نیاز به شرایط آبی ایده‌آل برای رشد و تکثیر دارند. کلیه دستگاه‌ها و سیستم‌های کاربردی در امر آبزی‌پروری با محاسبات و ارائه نقشه فنی تولید و اجرا می‌شوند. هیچ یک از شرکت‌های تولید‌کننده حرفه‌ای سیستم‌های آبزی‌پروری بدون در اختیار داشتن نقشه فنی اقدام به فروش دستگاه‌های خود نخواهد کرد. در غیر این صورت عدم کارایی سیستم تولید یا افزایش هزینه‌های تولید گریبان‌گیر مراکز تولیدی خواهد بود.

در سازه‌های آبی کوچک‌ترین اختلال در یکی از بخش‌های سیستم آب گردشی موجب اختلال در کل روند تولید خواهد شد، برای برآورد دقیق نیازهای مراکز تولیدی و ارتقای سطح فنی و مدیریتی واحدهای آبزی‌پروری، داشتن اطلاعات صحیح در نقشه فنی ضروری است. دستیابی به این اطلاعات مستلزم محاسبات فنی با توجه به آنالیز آب و نقشه توپوگرافی زمین پروژه خواهد بود که از طرف کارشناسان شرکت آکوراز در محل پروژه انجام می‌شود. با در دست داشتن اطلاعات جامع و فنی از محل پروژه، با توجه به هدف تولید و توان سرمایه‌گذاری صاحبان پروژه، دستگاه‌ها و سیستم‌های مورد نیاز طراحی و تولید می‌شوند. در این بخش آکوراز در قالب خدمات مشاوره‌ای رایگان شما را در انتخاب صحیح کالای مورد نیاز برای افزایش کمی و کیفی عوامل تولید یاری خواهد داد. شرکت آکواراز به صورت اختصاصی در زمینه طراحی و اجرای کلی سیستم‌های کمک زیست آبی فعالیت دارد و با ارائه طرح‌های پیشنهادی منحصر به فرد، شما را در رسیدن به حد مطلوب تولید با کمترین مصرف انرژی یاری می‌کند. کلیه مراحل طراحی، ساخت و اجرای سیستم‌های فیلتراسیون، اتوماسیون، کنترل، تولید و فراوری، زیر نظر کارشناسان بین‌المللی و باتجربه شرکت آکواراز مدیریت و اجرا می‌شوند.  

Previous
Next

تیم مهندسی شرکت آکواراز متشکل از صدها کارشناس خبره و باتجربه در زمینه‌های مختلف سازه‌های آکواتیکی است، هر یک از بخش‌های سیستم تولید بسته به نوع و ابعاد سیستم‌های پرورشی توسط کارشناسان مربوطه محاسبه و طراحی می‌شوند و در اختیار بخش تامین و تولید سازه‌های کمک زیست قرار می‌گیرند.

معرفی برخی از کالاهای قابل ارائه در صنایع آبزی‌پروری

Previous
Next