طراحی و اجرای سازه های آکواریوم شهری

آکواریوم محیطی شبیه‌سازی شده از محل زندگی آبزیان است که در آن سعی می‌شود تمام نیازهای آبزیان به دقت تامین و محیا شود. دما، نور، شرایط فیزیکی و شیمیایی آب و دکوراسون داخلی آکواریوم باید به گونه‌ای اجرا شوند که تداعی‌کننده محل اصلی آبزیان در طبیعت باشند، در این حالت پایداری و ثبات شرایط آبی که توسط سیستم‌های فیلتراسیون احیا می‌شود تضمین‌کننده بقای آبزیان آکواریوم خواهد بود. سازه‌های فیلتراسیون شرکت آکواراز در قالب سیستم‌های تمام اتوماتیک طراحی و اجرا می‌شوند و کوچک‌ترین تغییر در کمیت و کیفیت آب گردشی در سیستم آکواریوم ثبت و اطلاع‌رسانی می‌شود. سیستم‌های فیلتراسیون بسته به گونه و میزان بیوماس آکواریوم در اشکال مختلف طراحی و اجرا می‌شوند.  شرکت آکوآراز تمامی مراحل ساخت و راه‌اندازی آکواریوم از قبیل طراحی، محاسبات فنی، ساخت و نصب سیستم‌های فیلتراسیون ، احداث سازه و دکوراسیون داخلی، تامین و ترانسفر ماهیان آکواریومی را انجام داده و پروژه‌های اجرایی خود را طی سالیان متوالی با آموزش نیروی متخصص پشتیبانی و نگهداری می‌کند. 

خدمات آکواراز در بخش سازه های آکواریومی :

مشاوره و ارائه اطلاعات جامع در باب پروژه های آکواریومی

آکواراز همواره تلاش دارد تا با ارائه اطلاعات جامع و دقیق در مورد طرح‌های اجرایی، سطح آگاهی صاحبان پروژه نسبت به سازه‌های آکواریومی را بالا برده و بعد از مطالعات کلی و تایید نهایی از سوی سرمایه‌گذاران، زمینه‌های اجرای پروژه را فراهم کند، با ارائه طرح‌ها و سوالات خود می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای کارشناسان شرکت آکواراز بهره‌مند شوید

Previous
Next

اجرای سازه

در سازه‌های آکواریومی بسته به نوع، شکل و ابعاد آکواریوم با احتساب شرایط آب و هوایی و اطلاعات زمین‌شناسی، جنس و مقاومت ایده‌آل قسمت‌های مختلف سازه محاسبه و اجرا می‌شود. آکواراز در اجرای پروژه‌های آکواریومی خود از مرغوب‌ترین آکریلیک و مواد اتصال بهره می‌برد که دارای گارانتی رسمی شرکت‌های تولیدکننده اروپایی است. زیربنای سازه‌های آکواریومی توسط شرکت آکواراز و یا زیر نظر کارشناسان شرکت مطابق با استاندارد‌های مورد نیاز طراحی و اجرا می‌شود.

Previous
Next

اجرای دکوراسیون داخلی

بسته به طرح‌های پیشنهادی، ابعاد سازه و گونه‌های آبزی دکوراسیون داخلی آکواریوم طراحی و اجرا می‌شود، در اجرای دکوراسیون داخلی از سه فرم، ریف زنده، ریف مصنوعی و یا ترکیبی از هر دو استفاده می‌شود.  بطور کلی هر چقدر ابعاد آکواریوم بزرگ‌تر باشد میل به استفاده از دکوراسیون مصنوعی بیشتر می‌شود، صخره‌ها و مرجان‌های طبیعی برای بقاء نیازهای زیستی متفاوتی دارند از این رو نگهداری ریف‌های زنده در آکواریوم‌های بزرگ شهری بسیار پرهزینه خواهد بود.  مرجان‌های مصنوعی در انواع رنگ‌ها و دکوراسیون‌های بسیار متنوع ارائه می‌شوند و به دلیل مقاومت در برابر تحرکات تخریبی ماهیان امکان همزیستی طیف وسیعی از جانوران آکواریومی را فراهم می آورد.

Previous
Next

طراحی، ساخت و نصب سیستم های فیلتراسیون

مهم‌ترین عنصر در یک آکواریوم، ثابت نگه داشتن شرایط فیزیکی و شیمیایی برای جانداران آبی است، بسته به نوع و ابعاد آکواریوم و گونه‌های آبزی، سیستم‌های اختصاصی طراحی و ساخته می‌شوند.  شرکت آکواراز همکار و نماینده رسمی برترین تولیدکنندگان قطعات و سیستم‌های فیلتراسیون در اروپا است، اجزای سیستم‌های فیلتراسیون پس از محاسبات اولیه و طراحی فنی توسط مهندسین شرکت آکواراز از شرکت‌های همکار تامین می‌شوند.  بسته به نوع پروژه آکواریومی حدود 50 درصد از دستگاه‌های فیلتراسیون در داخل ایران توسط گروه فنی شرکت آکواراز تولید می‌شود که این امر هزینه تمام شده پروژه‌های آکواریومی را بیشتر از 70 درصد کاهش می‌دهد

Previous
Next

تامین و ترانسفر آبزیان آکواریومی

AQUARAZ در قالب همکاری‌های بین‌المللی و بازرگانی با شرکت‌های مطرح اروپایی و آسیایی توانایی تامین و انتقال گونه‌های وسیعی از آبزیان دریایی را دارد. آبزیان موجود در سیستم آکواریومی بسته به نوع آکواریوم و سیستم فیلتراسیون، ابعاد آکواریوم، ویژگی‌های اقلیمی منطقه، تعداد و نوع گونه‌های همزیست و ویژگی‌های رفتارشناسی از طرف متخصصین شرکت اکواراز بررسی و معرفی می‌شوند و بعد از تایید نهایی مراحل تامین، قرنطینه و انتقال آبزیان به محل آکواریوم انجام می‌گیرد. بخش قرنطینه شرکت آکواراز واقع در ازمیر ترکیه، وظیفه تامین و انتقال انواع گونه‌های سفره‌ماهی و کوسه‌ماهی دریای مدیترانه را بر عهده دارد.  

Previous
Next

آموزش نیروی متخصص برای نگهداری آکواریوم و سیستم های فیلتراسیون

شرکت آکواراز در تمامی پروژه‌های خود بعد از اتمام کار همواره در کنارتان بوده و شما را در نگهداری و مدیریت هر چه بهتر سیستم آکواریومی یاری خواهد کرد. ما با آگاهی کامل نسبت به شرایط اقلیمی و زیست‌محیطی ایران شما را در انتخاب صحیح نوع و ابعاد آکواریوم، نوع سیستم فیلتراسیون و نوع ماهیان آکواریومی یاری می‌کنیم.  کلیه قطعات و ادوات کاربردی در سیستم‌های آکواریومی شرکت آکواراز، دارای کیفیت و گارانتی معتبر از برترین شرکت‌های تولیدکننده اروپایی هستند و برای سالیان متوالی تحت ساپورت فنی شرکت آکواراز خواهند بود.  

Previous
Next