استخرهای شیشه ای یا آکریلیکی
استخر ها و حوض های خانگی بسته به اهداف ساخت در زمینه های تفریحی، ورزشی و زیباسازی محل های مسکونی یا تجاری اجرا می شوند، استفاده از مواد شفاف در سازه های آبی برای نمایش زیبایی آب بکار می روند و متناسب با محیط اطراف خود به در اشکال هندسی مختلف طراحی و اجرا می شود.
از موارد اجرای این سازه ها میتوان به استخر های فضای باز، استخر های خانگی، استخر های ویلایی، حوض ماهیان کوی، استخرهای آکواریومی، استخر های نمایشی در مراکز تجاری، نمایشگاه ها و بسیاری از اماکن تفریحی و عمومی اشاره کرد.

در این راستا از نوعی ماده بیرنگ به نام آکریلیک استفاده می شود، با وجود شباهت این ماده به شیشه، دارای درجه سختی و مقاومت بسیار بالاتری می باشد، آکریلیک را میتوان تنها ابزار بشر برای رسیدن به رویای آبی دانست که محیط استخر را همانند آکواریوم قابل دید می کند. این ماده پلیمری در برابر ضربه و فشار های وارده بسیار انعطاف پذیر و مقاوم می باشد و این امر استفاده از آکریلیک را در صنایع آکواریومی و تزئینی رایج کرده است، از دیگر مزایای منحصر به فرد آکریلیک میتوان به شفافیت فوق العاده آن اشاره کرد بطوریکه برعکس شیشه در قطر های بسیار زیاد نیز کوچکترین تغییر رنگی احساس نمی شود.

استفاده از این صفحات برای استخر های شنا و حوض های نمایشی بسیار رواج دارد ولی به سبب هزینه های زیاد و نبود امکانات اجرایی تا کنون در ایران مورد استفاده نبوده است.
آکواراز مفتخر است تا در کنار خدمات نوین آکواتیکی سازه های استخر های آکریلیکی را نیز برای ایرانیان به ارمغان آورد. کلیه مراحل ساخت و راه اندازی استخر های آکریلیکی زیر نظر کارشناسان شرکت آکواراز تحت استاندارد های بین المللی اجرا و راه اندازی می شوند.