طراحی و اجرای واحد های تکثیر و تولید بچه ماهی
نقطه اساسی در احداث مراکز تولید بچه ماهی انتخاب صحیح هدف تولید با توجه به بازار فروش منطقه می باشد. خاویار، تخم چشم زده و لارو ماهی به عنوان محصولات هدف تولید می شوند. افزایش تولید، رشد سریع و عدم ابتلا به بیماری در لارو و بچه ماهیان، مهمترین چالش ها در مجموعه های تولیدی خواهد بود. بطور کلی لارو آبزیان به تغییرات محیطی حساسیت بیشتری دارد و برای تکثیر موفق نیاز به شرایط کنترل شده خواهد بود، در اجرای مجموعه های تولیدی بچه ماهی از سیستم های نوین مدیریتی برای تولید در شرایط استریل و کنترل شده بهره می بریم.

شرکت آکواراز با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در باب تاسیسات و سیستم های مدرن آبزی پروری و نحوه مدیریت صحیح مراکز تکثیر انواع گونه های آبزیان موجبات تولید بی عیب و نقص را فراهم می آورد، کسب سود در صنعت آبزی پروری با رعایت نکردن یا عدم آگاهی از یکی از ده ها فاکتور دخیل در سیستم تولید اتفاق نمی افتد، شناخت دقیق آبزیان و تامین کامل شرایط زیستی برای ماهیان مولد و لارو های تولیدی تنها با تلفیق علم و تجربه میسر خواهد شد.

با علم به سیستم های نوین پرورشی و تجربیات اجرایی و تولیدی در کشور های منطقه توانسته ایم کلیه مراحل ساخت و راه اندازی مراکز تولید و پرورش ماهی را در قالب شرکت آکواراز تحقق ببخشیم
طراحی و محاسبات فنی، تامین و مونتاژ ادوات فیلتراسیون و سیرکولاسیون با کسب نمایندگی از برترین شرکت های تولید کننده ادوات شیلاتی، تامین ماهیان مولد اصلاح شده از بروز ترین واحد های تحقیقاتی و تولیدی در دنیا، واردات تخم چشم زده، برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای کارکنان مراکز تولیدی، کسب مجوز های لازم برای اجرای مراکز پرورش ماهی و خدمات پس از فروش کله سیستم های اجرایی، تضمین کننده بازدهی موفق برای مجموعه های اجرایی شرکت آکواراز می باشند.

آکواراز با کاربرد علوم و تجهیزات روز دنیا در مدیریت مراکز تولیدی قادر به تکثیر طیف وسیعی از گونه های آبزیان دریایی و آب شیرین می باشد.

در زیر به معرفی برخی گونه های پیشنهادی برای تولید لارو و بچه ماهی در آبهای ایران می پردازیم.

گونه های پرورشی آب شور: سی باس، سی بریم، هامور، میگو، قزل آلای آب شور (آزاد) و گونه های اقتصادی بومی خلیج فارس.
گونه های پرورشی آب شیرین و لب شور: گونه های قزل آلا، کپور، تیلاپیا ، ماهی خاویاری و گونه های اقتصادی بومی آبهای شیرین کشور.